az-ubytovani.info *** Hotel Esprit ubytovanie Spindleruv Mlyn

*** Hotel Esprit ubytovanie Spindleruv Mlyn

Hotel Spindleruv Mlyn Esprit Hotel Esprit Ubytovanie Špindlerov Mlýn Popis :
Nachádza sa na konci údolia Starého Petra, 2 km od centra mesta Špindlerov mlýn. Novo zrekonštruovaný hotel sa skladá s 3 budov - z hlavnej kde je recepcia, reštaurácia a bar s večernou prevádzkou a z 2 ubytovacích budov. Moderne zariadené izby.

Hotel Esprit Ubytovanie Špindlerov Mlýn Ubytovanie :
67 izieb rôznych typov a veĺkosti sú umiestnené v samostatných hotelových budovách Kaménka a Stráž niekoľko krokov od hlavnej budovy. Izby sú vybavené moderním soxialnim zariadením s toaletou a sprchovým kútom, Tv+ satelit, telefón. Najväčší apartmán má vlastný bar. Niektoré apartmány sú vybavené kuchynkou, ktorú ocenia hlavne rodiny s detmi.

Hotel Esprit Ubytovanie Špindlerov Mlýn Stravovanie :
Hotelová reštaurácia a bar. Rańajky formou bufetu, obed výberom z jedálneho lístka, večere výber z menu alebo jedálneho lístka.

Hotel Esprit Ubytovanie Špindlerov Mlýn Konferencie :
Školiace a konferenčné miestnosti pre 140 osôb, menšia jednacia miestnosť Terasa pre 15 až 40 osôb a konferenčný salónik pre 40 osôb. Vybavenie : premietacia technika, veľké plátno, DVD, 2 veĺké obrazovky, ozvučenie, plátno, flipchart. Pripojenie na internet. Kancelárske služby : fax, tlačiareň, kopirovanie - za menší poplatok.

Hotel Esprit Ubytovanie Špindlerov Mlýn Služby :
Hotel má vlastný ski bus.Zastávka je pri hoteli. Objekt nemá bezbarierový prístup. Fitness, sauna, vírivka, solárium, maśaže.

Hotel Esprit Ubytovanie Špindlerov Mlýn Aktivity :
Krkonošský národný park - 200 km horských ciest, cykloturistika, paragliding, jazda na koni, minigolf, tenis, plávanie, jazda na lodkách, fetness centrum, whirpool, bowling, aquapark s tobogánom a bobová dráha. Skvele udržované zjazdovské a bežecké trate, lanovky a vleky obsluhujú cez 30 km zjazdoviek, 200 km bežeckých tratí stoho 70 km udržovaných, snowboard, turistika, sánkovanie.
Hotel Spindleruv Mlyn Esprit - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Spindleruv Mlyn Esprit - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Spindleruv Mlyn Esprit - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Spindleruv Mlyn Esprit - V hoteli je biliardHotel Spindleruv Mlyn Esprit - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Spindleruv Mlyn Esprit - hotel má reštauráciuHotel Spindleruv Mlyn Esprit - hotel má vináreňHotel Spindleruv Mlyn Esprit - možnosť pripojenia na internetHotel Spindleruv Mlyn Esprit - k dispozícii letná terasaHotel Spindleruv Mlyn Esprit - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Spindleruv Mlyn Esprit - akceptuje creditné karty VISAHotel Spindleruv Mlyn Esprit - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Spindleruv Mlyn Esprit - akceptuje creditné karty JCBHotel Spindleruv Mlyn Esprit - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Spindleruv Mlyn Esprit - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Spindleruv Mlyn Esprit - Iybz sú vybavené televízoromHotel Spindleruv Mlyn Esprit - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Spindleruv Mlyn Esprit - Izby s vlastnou toaletouHotel Spindleruv Mlyn Esprit - v izbach je telefon